Na stronie z wyborem gier wybierz kliknięciem automat i poczekaj, aż zostanie pobrany w całości. Jeśli chcesz wykonać swój pierwszy spin (obrót bębnem), kliknij po prostu zielony przycisk Start na dole po prawej. Po każdym kliknięciu tego przycisku zostanie przeprowadzony nowy obrót.


Przyciskiem "Bet" możesz podnieść albo obniżyć wysokość stawki przypadającej na linię. Na dole, na środku ekranu pokazana jest całkowita stawka.


Jeśli chcesz rozegrać jeden obrót z tą samą liczbą linii i wysokością stawki, możesz kliknąć przycisk Auto (po lewej na dole). Automatyczne obroty rozgrywane będą tak długo, aż dojdziesz do obrotów dodatkowych, albo aktywujesz przycisk Stop (po lewej na dole).


Wygrana zależy od pozycji symboli na bębnach. Jeśli przynajmniej trzy symbole pojawią się na jednej linii wygrywającej (licząc od lewej do prawej), wtedy wygrywasz i otrzymujesz Twisty. Wysokość wygranej zależna jest od wysokości Twojej stawki. Po kliknięciu przycisku Wygrane po prawej na dole, wyświetla się tabela wszystkich możliwych kombinacji i wygranych automatu.


Podczas gry podwyższa się stan Twoich XP. Im wyższe stawki, tym więcej punktów doświadczenia otrzymujesz za obrót.