Codziennie kilka rund na nasz koszt, zgadzasz się? Bo my tak i nagradzamy Ciebie na GameTwist za Twoją grę bonusowymi Twistami, które możesz zastawiać według własnego uznania


W zasadzie nie ma różnicy między bonusowymi Twistami i kupionymi pakietami Twistów (zobacz też „Jak kupić twisty”) oprócz faktu, że bonusowe Twisty są za darmo!


Bonusowe Twisty otrzymasz:

  • Za rejestrację z potwierdzeniem Twojego adresu e-mail: aby móc natychmiast po rejestracji zacząć grać, otrzymasz w nagrodzie niebagatelną sumkę bonusowych Twistów. Jak tylko zakończysz swoją rejestrację, klikając w link znajdujący się w powitalnym e-mailu, bonus zostanie natychmiastowo zaksięgowany na Twoim koncie gracza.
  • Za aktywność w grze: oczywiście nadal masz możliwość darmowej gry na GameTwist. Dlatego codzienne otrzymasz nowe Twisty za całkowite rozegranie przynajmniej jednej gry.
  • Po przejściu na kolejny poziom: przejście na wyższy poziom nagradzamy bonusowymi Twistami! Więcej informacji na ten temat znajdziesz w opisie „Co dają XP-Points?”.
  • W ramach promocji bonusowej: odbiorcom powiadomień wiedzie się najlepiej. Nie tylko są zawsze informowani o najnowszych grach, ale także otrzymują nasze osobiste promocje bonusowe. Na co jeszcze czekasz? Już teraz wybierz subskrybcję naszego newslettera!