Aby zarejestrować się na GameTwist, wpisz wybraną nazwę użytkownika, hasło i aktualny adres e-mailowy. Jeśli wybrana przez Ciebie nazwa użytkownika już istnieje, zostanie Ci zaproponowana alternatywna nazwa. Masz możliwość zaakceptowania zaproponowanej przez nas nazwy użytkownika, albo samemu wybrać nowy i wyjątkowy nick. Zwróć uwagę, że Twoje hasło powinno zawierać co najmniej 8 znaków, 1 cyfrę albo 1 znak specjalny oraz co najmniej 1 literę i nie powinno zawierać Twojej nazwy użytkownika. Wybierz również pytanie bezpieczeństwa i odpowiedz na nie. Chroni ono Twoje konto przed nadużyciami, należy je podać jeśli będziesz chciał usunąć konto.


Regulamin znajdziesz w ustawieniach. Jeżeli chcesz otrzymywać regularnie informacje na temat nowych gier i interesujących nowości na GameTwist zaznacz odpowiednie okienko i aktywuj powiadomienia.


Otrzymasz od nas wiadomość z potwierdzeniem rejestracji na Twój adres e-mailowy. Aby otrzymać jeszcze więcej Twistów, kliknij w link aktywacyjny zawarty w Twoim e-mailu!