Twisty są wirtualną walutą na GameTwist, którą zastawiasz w grach. Twisty możesz zastawiać we wszystkich grach na GameTwist. Wyjątkiem są gry, które zostały udostępnione przez firmy partnerskie i które działają z innymi systemami płatności - w takich wypadkach możesz zamieniać Twisty w wymaganą w tej grze wirtualną walutę.


W większości przypadków płacisz za każdą rundę gry odpowiednią kwotę Twistów i jeśli wygrasz, otrzymujesz wygraną także w formie Twistów.


Uwaga: na GameTwist możesz grać WYŁĄCZNIE o walutę wirtualną, a nie o prawdziwe pieniądze. Prosimy więc o wyrozumiałość, że znajdujących się na Twoim koncie gracza Twistów nie można zamienić na prawdziwe pieniądze. Podobnie jest z wygranymi w wirtualnej walucie, których nie można wypłacać.


Ważne: najistotniejsza na GameTwist jest dobra zabawa połączona z minimalnymi kosztami. Dlatego też będziesz otrzymywał z powodu różnych okazji (np. za rejestrację, twoje pierwsze zalogowanie się w danym dniu lub za inne rodzaje aktywności na tej platformie) darmowe Twisty, które będziesz mógł zastawiać w swoich ulubionych grach. 


Ponadto masz możliwość kupna korzystnych cenowo pakietów Twistów o różnej wielkości.